WebinarTech, 3EMP koçluğunda ortaya çıkarılmış bir girişimdir. WebinarTech, webinar ve online organizasyon deneyimini özel hale getirmeye odaklanan bir girişimdir. Düzenlenen etkinliğin, fiziksel ortamda gerçekleştirilen etkinliklere benzemesini hedeflemektedir. Etkinliklerin TV programı formatından uzaklaşarak katılımcıların etkileşimini arttırmasını sağlıyor. Özel web sitesi hizmetleri, açık kaynak kod video lisans hizmetleri, mobil etkinlik holü, fuar/fuaye alanı, katılımcıların etkinlik başından sonuna kadar katılımını sağlayacak faydalar sunmaktadır.

WebinarTech Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

Pandemi süreci itibariyle her şeyin dijital süreçlere aktarılması üzerine yoğunlaşmıştır. 3EMP olarak 8 yılı aşkın süredir farklı illerde uzaktan çalışan bir ekibiz. Bununla beraber bu sürece deyimi yerindeyse çok hazırlıklı şekilde karşıladık. Bu hazırlıklı sürecimizi çok kısa zaman içerisinde Türkiye’de gerçekleştirilmiş olan ilk dijital zirveyi hayata geçirerek taçlandırdık: Verimlilik Zirvesi’20: Uzaktan Çalışmada Verimlilik.

3EMP teknik tarafında platformun kendi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilen ve bir araya getirilen açık kaynak kod sistemlerden kurulmuştur. Kurulan bu sistem öncelikle 5000’den fazla üyesi olan, 150 gönüllü çalışanı olan ve 350 ekosistem üyeye sahiptir. Bu üyeler ile 3EMP içerisinde yapılan webinarlar, eğitimler, koçluk eğitimleri, zirveler ve mobil uygulama tarafı ile kendi ihtiyaçlarını çözmüştür.

Ardından hem üniversite kulüpleri hem etkinlik yapmak isteyen şirketler ve kuruluşların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sağlıyor. Ayrıca WebinarTech girişimi 3EMP koçluk desteği ile platformun teknik ekibi tarafından hayata geçirilmiştir. Hayata geçirilirken ekiplerden farklı kişiler yer alarak öğrencilik hayatlarında gelir elde etmektedir. Ayrıca sektörde bulunan diğer firmalara nazaran ihtiyaçları net belirleyerek her topluluğa özel olarak fiyatlandırma modeliyle karlı çözümler sunuyor.

Ayrıca sunduğu hizmetleri tek paketler halinde sunmuyor. Bu kurumların ihtiyaçlarına göre yönlendirerek ihtiyaçları karşılamaya ve faydalı olmaya odaklanıyor.

Bu yıl ilk defa hayata geçirilecek olan Mobil Etkinlik Holü ile, dijital etkinlikleri fiziksel etkinliklerden ayıran en büyük eksik Network ihtiyacına yönelik çözümleri ile fark yaratmak için çalışmalarına devam ediyor.

Bununla beraber 3EMP içerisinden çıkarılan bu girişim ekosistemine özel fırsatlar sunuyor. 3EMP Ekosisteminde bulunan tüm kulüplere ve topluluklara özel olarak indirim sağlamaktadır. Ekosistemin ne olduğunu öğrenmek ya da katılmak için iletişim sağlayarak bilgi alabilirsiniz.

WebinarTech web sitesine göz atmak isterseniz tıklayabilirsiniz.

Bilgi almak ve iletişime geçmek için lütfen tıklayın.

Tanıtım Klasörümüz:

WebinarTech Tanıtım Kopyası – Enes Eratılmış